אדריכל בנס ציונה – מסע אדריכלי מושלם

אם בפעם הבאה שתעמדו בפני רכישת מכונית חדשה יציע לכם המוכר להוסיף כמה מאות שקלים ולשדרג את מראה הרכב מן הקצה אל הקצה, האם תצטרכו לחשוב על ההצעה? סביר להניח שלא, כי תחשבו, ובצדק, שאם כבר השקעתם כל כך הרבה, מה זה עוד כמה לירות בשביל לצבוע את החלום בצבעים של שלמות? אדריכלות לבית חדש היא בדיוק אותו הדבר, רק בעוצמה גבוהה פי כמה. כמה שלא תהיו בעלי חוש אופנה, זמן פנוי וקומבינות ברשתות הריהוט, לעולם לא תצליחו להפוך את הבית שלכם למקור קנאה כמו שאדריכל מקצועי יצליח. תושבי נס ציונה, ראשון לציון וערי המרכז – הגענו לכאן כדי להגשים לכם חלום... אנו גאים להציג חמישה כללים הכרחיים למסע אדריכלי מוצלח.
 
אדריכל בנס ציונה

אדריכל בנס ציונה - מתחילים את המסע

נתחיל מנושא התזמון. מתי פונים לאדריכל? מצד אחד, הכניסה עוד קרוב לשנתיים, טופס 4 לא נראה באופק אבל המבנה הפנימי יבוצע בקרוב. התשובה פשוטה: כמה שיותר מוקדם יותר טוב. תכנון אדריכלי מלא ומושלם מתחיל מהשלד הבסיסי, הרבה לפני הריהוט והתאורה. זכרו שלבצע הרבה יותר קל מלשנות אחרי שבוצע. החלטתם לרכוש דירה? הטלפון הבא – לאדריכל.
נעבור להגדרת תקציב, נושא חשוב במיוחד לביצוע תכנון מדויק ומתאים. עלויות עיצוב דירה יכולות לנוע משישים אלף ₪ ועד לסכום גבוה פי עשרה או יותר. חשוב להחליט ביניכם על תקציב מוגדר, עם אפשרות חריגה של עד 15% אחוזים, על מנת ליצור התאמה בין הצרכים והיכולות שלכם לאופי העיצוב.
 

אדריכל בנס ציונה - תקשורת טובה עם האדריכל – חובה!

נמשיך עם ההתקשרות ביניכם לאדריכל. מצד אחד, עניין של טעם אישי שלכם. מצד שני, איש מקצוע שיודע הרבה על נושאים שאתם לא יודעים בכלל. אינטראקציה נכונה היא כזאת המנותבת על ידי האדריכל, כשהמילה האחרונה היא שלכם. אדריכל בנס ציונה או כל מקום אחר, צריך להציג לכם את העובדות, האפשרויות ואף לכוון אתכם לאפשרות המועדפת בעיניו תוך נימוק מלא. ההחלטה, בסוף, היא שלכם. מומלץ לא להתעקש על נקודות בהן האדריכל נחוש, אך לא לבטל את דעותיכם וטעמכם.
 

סיום מוצלח של המסע האדריכלי

נסיים עם הבחירות ויעוץ היתר. במהלך התהליך תאלצו להתמודד עם מאות בחירות קטנות וגדולות גם יחד. חשוב לקבל את התמונה המלאה לפני הבחירה, לא לבחור מתוך עייפות או רצון להחליט כמה שיותר מהר ולהבין לחלוטין את משמעות הבחירה. לגבי יעוץ יתר, מוטב לא לבקש את דעותיהם של חברים, שכנים, מכרים ואתרי אינטרנט שמקורם לא ברור לפני כל צעד והחלטה. לכו עם האדריכל שלכם מכל הלב ותיהנו מתהליך נעים ותוצאה נפלאה.

אדריכל בנס ציונה – חלום הדירה מעבר לפינה

מחפשים אדריכל בראשון לציון?