אודות

עופר פוגלמן B.Design-interior

משרד בוטיק שהקמתי בשנת 2011 לאחר יותר מעשר שנות עבודה במשרדים המובילים בארץ. המשרד מתמחה בעיצוב פנים ותכנון בתים פרטיים, דירות יוקרה, משרדים ובתי עסק תוך שימת דגש על מקצועיות יוצאת דופן, הקפדה על פרטים, הקשבה והפנמת רצון הלקוחות. כל זאת תוך מתן פתרון עיצובי  מושלם, ליווי צמוד ושרות אישי וייחודי לכל לקוח ולקוח. 
  

Total Design 

"עיצוב כולל" הינו מושג המעיד על שאיפה להרמוניה עיצובית מושלמת. כל מרכיבי הפרוייקט מקבלים טיפול זהה תוך שימת לב לסינרגיה הרעיונית והעיצובית ביניהם. הבסיס לעיצוב כולל הוא בדרך המחשבה והתכנון של כל פרוייקט החל משלב גיבוש הרעיון המרכזי, תפיסת החלל ועד לשלב תכנון ועיצוב הפרטים הקטנים ביותר היוצרים ביחד שלמות עיצובית -  Total Design.
 

החזון שלי

בתור מעצב פנים אני מאמין בשילוב שלושת העקרונות: ייחודיות - דיאלוג - מחוייבות.
ייחודיות - בכל פרוייקט נוצרת הייחודיות הנובעת מההרמוניה ודו שיח בין המיקום והסביבה של המיזם, לצורכי חייו, סגנונו ואופיו של הלקוח ובני משפחתו. תהליך ההקשבה ושימת הדגש על הצרכים הפרקטיים מביאים ליצירת תוצאה חד פעמית ויחודית.  
דיאלוג - תהליך התכנון מצריך דיאלוג מתמשך בין האדריכל ובין הלקוח. הדיאלוג נועד לאפשר הקשבה לרחשי ליבו ולצרכיו של הלקוח ותרגומם לשפה אדריכלית ברורה שתבוא לידי ביטוי בתוצאה הסופית.
מחוייבות - תהליך התכנון הוא מסע מרתק שמפגיש שני אנשים זרים, מעצב פנים ולקוח, לצורך מטרה משותפת. התהליך הזה דורש מחויבות של שני הצדדים. מחוייבות לפתיחות, תקשורת ואי התפשרות גם על הפרטים הקטנים ביותר.