אדריכל בראשון לציון

זהו סיפורו של אדם אלמוני שהחליט להגשים חלום ישן ולהשתתף בריצת מרתון. התאמן מדי יום, רץ שעות על גבי שעות, הקפיד על תזונה נכונה ואורח חיים בריא. היום הגדול הגיע, החלום עמד להפוך למציאות.
אך 500 מטרים לפני קו הסיום, החליט אותו אדם לחדול מריצתו ולא לחצות את קו הסיום. מוזר, לא? תתפלאו, אך גם כאשר מדובר על חלום לא פחות גדול – חלום רכישת דירה, יש ישראלים שמוותרים רגע לפני קו הסיום.. שכן רכישת דירה במיליוני שקלים וההחלטה לוותר על הפיכתה לדירת החלומות אך ורק משום תוספת התשלום על העיצוב, היא ללא ספק, ויתור מצער.

אדריכל בראשון לציון

המשמעות של אדריכלות ועיצוב פנים

אם גם אתם תושבי ראשון לציון והסביבה ועומדים בפני תהליך רכישת דירה, שיפוץ מאסיבי או רכישת שטח משרדי (וכדומה), הגעתם למקום הנכון. הישארו עימנו וגלו בעצמכם מדוע אלפי ישראלים הבינו את מה שמיליונים ברחבי העולם הבינו כבר מזמן – אדריכלות ועיצוב פנים הם תחומים בעלי השפעה אדירה על התחושות שילוו אתכם בהמשך חייכם. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא שאם תביטו לעומק, מעבר לשכר אותו דורש אדריכל בראשון לציון, תבינו שעל כל שקל תשלום, אתם חוסכים שני שקלים לפחות בעיצוב עצמו. לא מאמינים? הנה דוגמאות לכך.
נתחיל מהרזולוציות הגבוהות. עוברים למקום חדש? גולת הכותרת הראשונה היא חלוקה נכונה של החלל הפנימי לחדרים. ללא ליווי מקצועי, מה שסביר להניח שיקרה הוא שתבחרו מכמה אפשרויות שמשורבטות על נייר; בשלב כזה או אחר לא תהיו שבעי רצון מהאופן שבו הדברים נראים בשטח; תבקשו מהקבלן לשנות "בקטנה". רק לשבור קיר, רק להגדיל אמבטיה, ותגלו שהוא דורש, ובצדק, יותר מ-10 אלף ₪ על כל שינוי. לא חבל? אדריכל בראשון לציון, מקצועי, יעניק לכם הדמיה ממוחשבת, יסביר לכם על ההשלכות של כל צעד והחלטה ויכוון אתכם להחלטה הנכונה.
עוברים לעיצוב הבית – המטבח, הסלון, הריצוף, האמבטיה וכו'. ללא ליווי אדריכלי, תצטרכו לבחור מבין מאות דגמים, סוגים, חומרים ופיתויים. מה שסביר להניח שיקרה זה שתרכשו סתם דברים יקרים, בלי צורך אמיתי או התאמה עיצובית ושוב, מתישהו, עוד 5 שנים, 10, או שבועיים אחרי הכניסה לדירה, תרגישו אי נוחות עם התוצאה. ויאללה – מחליפים! אדריכל בראשון לציון, אחד שהוא טוב, ימנע מכם חרטות וטעויות, כנ"ל לגבי בחירת תאורה, וילונות, מיקומי שקעים, סידור הבית ועוד.
ואם עוד לא השתכנעתם, דעו כי דירות מעוצבות נמכרות בעשרות אחוזים יותר מכאלו שאינן. כך שעכשיו גם אתם מבינים – ליווי אדריכלי לא רק מוביל לבית יפהפה ותחושות נפלאות, אלא גם חוסך הרבה כסף בטווח הקצר והארוך.
 
אדריכל בראשון לציון – לא נותנים לחלום הגדול לברוח

 צריכים אדריכל בנס ציונה?