עיצוב פנים בתים פרטיים במרכז

מדי שנה הביקוש למעצבי פנים בקרב בעלי בתים פרטיים, הולך וגובר. בניית בית או קניית בית פרטי הינו אירוע רב משמעות שעיקרו הוא הוצאה כספית לא קטנה תמורת אותו בית חלומות בו מעוניין בעל הנכס. מסיבה זו חשוב לבחור באותו מעצב פנים בעל תואר B.design שמורשה לתכנן את החלל הפנימי של הבית ובעל ניסיון רב ומוניטין מוצלח בתחום עיצוב פנים בתים פרטיים במרכז.

עיצוב פנים בתים פרטיים במרכז

הבחירה במעצב פנים

מלבד הניסיון והתואר האקדמאי, התכונות הנחשבות כחיוניות לכל מעצב פנים משובח הן יצירתיות, ייחודיות, מקצועיות ותקציב ריאלי שיכול להפוך את החלום של בעל הבית למציאות חדשה.  דבר נוסף עליו חשוב לא להתפשר כאשר מדובר על עיצוב פנים בתים פרטיים במרכז הוא ניסיון עשיר בתחום ותיק עבודות באמצעותו הלקוח יוכל להגיע להכרעה האם סגנון העיצוב של אותו מעצב פנים הוא אכן הסגנון אליו הוא מתחבר.
 

בית פרטי – על מה מדובר?

יש הבדל משמעותי בין בית פרטי לבין בית משותף או דירה. בית הוא מבנה טריטוריאלי עם אדמה שמספק לבעליו מרחב מחייה משלהם ואינו משותף לשכנים נוספים וזאת בניגוד אל דירה או בתים משותפים. במילון  הגדרתו של בית פרטי הוא נכס הבנוי על מגרש ללא קירות משותפים עם שכנים. בכדי לעצב באופן מדוייק את חלל הפנים של בית פרטי באופן התואם לדרישותיו וחלומותיו של בעל הבית חשוב להבין מהם הצרכים של המתגוררים בבית ומהו החזון של הלקוח. לאורך כל תהליך התכנון והעיצוב של הבית יש לקחת בחשבון את שיקולי התקציב, גודל החללים השונים בבית, לוח הזמנים אליו מחוייבים, המיקום של הבית הפרטי וכמות הנפשות המתגוררות בו. שילוב נכון של פרקטיקה ואסתטיקה הוא זה שיוביל לאותה תוצאה בה בעלי הבית מעוניינים.   
 

תכנון ועיצוב של בית פרטי

בית פרטי יכול להיות בית עם מפלסים שלמים, מפוצלים או מפלס אחד. פירוט אודות איזורי השימוש בבית הפרטי תמיד יכלול את המיקום, הגודל, התיאור והריהוט המצוי באותם חללים (איזורים). בין אותם איזורי שימוש שיכללו בתכנון ועיצוב של רוב הבתים הפרטיים ניתן יהיה למצוא את מבואות הכניסה הראשית של הבית, מבואות הכניסה הפנימית, הסלון, המטבח, פינת האוכל, המדרגות בבית, חדר השינה של ההורים, שירותי האורחים, חדר הילדים, חדר האמבטיה לילדים, חדר הכנת שיעורי הבית של הילדים, חדר העבודה, חדר כביסה, פינת המשפחה, הממ"ד, המזווה ועוד. קבלת החלטות חשובות בנוגע לעיצוב תמיד יערבו את בעל הנכס (החלטות כמו למשל האם הממ"ד ישמש גם כחדר שינה או שמא מעוניינים להשתמש בו כמחסן, האם נדרשת הנמכת תקרה על ידי גבס ועוד).
 
לסיכום, תכנון בית פרטי ועיצוב הפנים שלו שונים לחלוטין מעיצוב הפנים של דירה או בית משותף, שכן כאן מדובר על מבנה שלם אשר אינו נתמך על ידי תשתיות משותפות, קירות משותפים וחללי בניין משותפים. נתון זה מוביל למסקנה שעיצוב פנים בתים פרטיים במרכז צריך להיעשות על ידי מעצבי פנים שמומחים בתחום וזאת על מנת להגיע אל אותה תוצאה מוצלחת בה הלקוח מעוניין. בהצלחה!