עיצוב פנים לדירות יוקרה

שינוי פני הבית מתחיל בבסיס. בדרך בה בוחרים לחלק את שטח חלל הדירה, בבחירה נכונה של הריצוף, עיטור הבית באמצעות תאורה מתאימה, וכן יצירה של מתחמי ישיבה ובידור בבית. בפרויקט עיצוב דירות יוקרה קיים אתגר נוסף - שמירה על קו עיצובי נקי שישדר מראה אקסלוסיבי, אך עם זאת ישולב בחמימות של בית. בסופו של יום, זה יהיה החלל אליו תחזרו בכל יום.

 

ניסיון של שנים בעיצוב יוקרתי

 

מתי בפעם האחרונה צעדתם בדירת יוקרה וראיתם את טביעת מכחולו של המעצב? עיצוב פנים לדירות יוקרה נותן לכם אפשרות לבחור באלמנטים האהובים ממגזיני העיצוב שראיתם, או להגשים את החזון שלכם בנוגע לדירה, תוך שמירה על איזון נכון בין כל מאפייני העיצוב בבית. סודו של מעצב מוצלח הא היכולת להביא חלום למציאות, תוך שמירה על התקציב שהגדרתם, ולשלב אותם עם אלמנטים מוכרים מניסיונו בתחום.

 

עולם של חומר וצבע

 

עיצוב פנים של דירות יוקרה הוא תחום התמחות המשלב בצורה יצירתית חומר וצבע, כאשר, בדרך כלל איכות החומרים בהם תעוצב דירת החלומות שלכם תהיה גבוהה יותר. שימוש בחומרים איכותיים לא רק שמעלה את ערך הדירה, אלא גם מבטיח לכם שהעיצוב בו השקעתם אנרגיה, מחשבה ומשאבים ישאר נוצץ ומבריק לאורך שנים רבות.

 

עיצוב דירות - גם ליזמים ומשקיעי נדל"ן

 

לעתים, אין מדובר בדירה המיועדת עבורכם, אלא בדירה שרכשתם לצורך השקעה. במיוחד בהשבחת נכסים מומלץ להיעזר בשירותי עיצוב פנים דירות יוקרה על מנת לקבל את המחיר המקסימלי על הנכס כשתחליטו למכרו או להשכירו.

 

מה מומלץ להוסיף במהלך תכנון הדירה?

 

שימוש נכון ברהיטים, באביזרים שונים, ובבנייה נכונה של הקירות בתוך הבית, תוך הוספת מגוון רחב של מאפיינים ההופכים את הבית למודרני ופונקציונלי (לדוגמה – בית חכם ותאורה המופעלת לפי תרחישים שונים,מנגנוני אבטחה מתקדמים, גם כאשר אינכם נמצאים במקום) - כל אלה יהפכו את הנכס שלכם לפנינה של ממש ויסייעו למכירתו.

 

עופר פוגלמן עיצוב אדריכלי מתמחים בעיצוב פנים של מתחמים שונים, וביניהם גם בתי ודירות יוקרה. צרו עמנו קשר עוד היום וגלו איך גם הנכס שלכם יכול להראות נפלא!